Majstrovstvá Európy FISTC 2016

Majstrovstvá Európy FISTC 2016

Piatok

V piatok 18.11. 2016 sa začali Majstrovstvá Európy Cart v Rakúsku prvým súťažným dňom za veľmi príjemného slnečného dňa. Dnes to bol hlavne spoznávací deň vo svojich kategóriach. Výborne sa darilo celej Slovenskej výprave. Pretekári PRIMA SH Teamu Vranov dosiahli po prvom dni tieto výsledky:

Na svojich prvých ME v canicrose junior A 11-14 rokov sa Tamara Ivančová umiestnila na 1. mieste, keď zároveň dosiahla najrýchlejší ženský čas na trati 4,8 km ( 18:14 min ).
V kategórií D sprint na 4,8 km je na priebežnom 3. mieste Igor Pribula a v canicrose muži je Michal Ivančo na 1. mieste.
Zajtra pokračujeme druhým súťažným dňom už podľa predpovedí v daždivom počasí. Prajeme veľa úspechov všetkým reprezantantom aj v druhý súťažný deň.

Sobota

Sobota 19.11. 2016, druhý súťažný deň nám priniesol zopár zmien v poradí. Vládalo premenlivé upršané počasie. Trať oproti prvému súťažnému dňu bola viacej premočená. Celkovo sa darilo celej Slovenskej reprezentácii, kde každý na trati bojoval o čo nejlepšie umiestnenie. Členovia PRIMA SH Vranov podali na náročnej trati výborné výsledky.

Tamara Ivančová v kategorii junior obsadila 1. miesto a zvýšila svoj náskok. Igor Pribula v kategorií D2 obsadil po druhom dni 3. miesto a Michal Ivančo v canicross 1 pes je na priebežnom 1. mieste.

Zajtra pokračujeme posledným súťaždným dňom už v lepšom počasí. Prajeme veľa úspechov všetkým reprezantantom aj tretí súťaždný deň.

, Diskusia: 0

Pridaj komentár