Sezóna 2019 začala už aj na Slovensku

Winter Spartan Sprint Slovenský Raj s vyše 3000 pretekármi na vyše 6 km trati s 20 prekážkami a tisíckami rôznych príbehov.

Krásny výsledok v podobe 3. miesta v dosť kvalitnej konkurencii Age group 18 – 24 rokov, vybojoval Daniel Pagáč a v elite atakovali TOP 10 chalani Samo Samuelly Prištiak, Igor Lauko, Samo Sciranka a Marek Kubík.

Pretekári nášho tímu si nielen zapretekali, ale aj pomohli pri organizácii detského KIDS preteku a veľmi si to aj užili. Igor Lauko ako čerstvý dvojnásobný otecko si takto užil zápolenie s deckami: „Deň sa mojím pretekom neskončil a dostalo sa mi potešenia byť predbežcom všetkým detským kategóriám, robiť rozcvičku a zároveň aj motivátora na štarte 👌🙏❤. Poviem vám mal som čo robiť, aby som im dokázal utekať. Tak ako oni, bežal som trať s prekážkami a parádne som si to užil. Nádherné zápolenia, detské úsmevy a kopec radosti a chvalabohu žiadne zranenia boli súčasťou detských spartanských pretekov.

O pár rokov sa môžme tešiť z plnohodnotných možno aj elitných pretekárov, ktorí budú mať nielen úžasné športové výkony a výsledky, ale aj hodnoty na správnom mieste“

Vidíme sa v Maďarsku 🙂

Roman Bak

, Diskusia: 0

Pridaj komentár