O Patriot Fitness

Poloha

Fitness centrum Patriot Fitness nájdete vo Vranove nad Topľou na ulici Boženy Němcovej v Hoteli Patriot***. Svojim návštevníkom ponúka plne klimatizované dvojpodlažné priestory o rozlohe 320 m2 vybavené vlastnými sociálnymi zariadeniami, sprchami a šatňami. Hostia fitness centra môžu využiť priestranné parkovisko Hotela Patriot***.

Vybavenie

Pri výbere náčinia sme uprednostnili kvalitu. Patriot Fitness je vybavené špičkovými posilňovacími strojmi značky Nautilus, ktoré svojím vyhotovením umožňujú dokonalý silový tréning a zároveň minimalizujú riziko zranenia. Fitness centrum je tiež vybavené technikou na posilnenie kardiovaskulárneho systému. Nájdete tu bežecké pásy, eliptické trenažéry, schodový trenažér, stacionárne bicykle a veslovacie trenažéry Concept 2. Klienti majú k dispozícii okrem posilňovacích strojov aj možnosť cvičenia s voľnou váhou. Samozrejmosťou sú jednoručné činky od 1 kg do 50 kg, či nástroje funkčného tréningu ako Kettlebelly, TRX, medicinbaly, prípadne Flowin.

Filozofia, služby

Filozofiou Patriot Fitness je prinášať ľuďom možnosť kvalitného športového vyžitia s podporou všetkých aktivít, súvisiacich so zdravým životným štýlom.
Aj tu si zakladáme na kvalite.

Pre našich klientov máme k dispozícii profesionálnu diagnostiku tela pomocou prístroja InBody 230. V prípade, že chce začať cvičiť s rozumom a dosiahnuť efektívne výsledky, či už je to redukcia tuku, nárast svalovej hmoty, prípadne máte iné ciele v oblasti športu a zdravého životného štýlu, je správna diagnostika nevyhnutnou súčaťou vášho správneho štartu.

Čistota

Dbáme na čistotu. Vieme, že pre dokonalý tréning je nevyhnutná. O čistotu sa u nás denne starajú dve pracovníčky Hotela Patriot***. Pravidelné denné vysávanie, umývanie podlahy, čistenie strojov od prachu je u nás samozrejmosťou. V priebehu dňa udržiava čistotu a dezinfekciu v priestoroch fitness centra obsluha. V Patriot Fitness sa vám nestane, že pri fyzickej aktivite namiesto kyslíka vdýchnete rozvírený prach.

Vstup do Patriot Fitness a Patriot Gym je povolený osobám do 15 rokov (vrátane) len za prítomnosti dospelej osoby alebo zákonného zástupcu.