Spartan Patriot Team v Tokaji 2016

Na záver 4. miesto SPARTAN PATRIOT teamu v Tokaji 2016

V sobotu 22.10. 2016 sa uskutočnilo posledné podujatie celoročnej série Spartan Race. Preteky sa uskutočnili v neďalekom mestečku Tokaj. V tejto známej vinárskej oblasti organizátori pripravili podujatie na veľmi kvalitnej úrovni. Sobotňajší Spartan Race Super mal dĺžku 18 km a prevýšenie viac ako 1000 m. Po niekoľko dňovom daždi sme si na celej trati užili naozaj dostatok blata. Na štarte nám ešte pršalo ale počas preteku sa počasie umúdrilo a už cieli sme mali naozaj veľmi pekné počasie. Časť trate bola nasmerovaná aj do miestnych viníc, kde sme mali na ceste blata viac ako bolo potrebné.

Pre náš tím troška smolne sme skončili až na 4. mieste v zložení (Roman Bak, Filip Kušnír, Michal Ivančo, Jan Pirošík). Preteku sa zúčastnili aj ďalší členovia SPARTAN PATRIOT teamu, ktorí dosiahli veľmi slušné umiestnenie. Na trať preteku nastúpilo približne 4500 pretekárov.

Poďakovanie patrí všetkým pretekárom SPARTAN PATRIOT Teamu, ktorí sa preteku zúčastnili ale aj ďalším ktorí nás v roku 2016 reprezentovali a podieľali sa na veľmi výbornej prezentáciu klubu.

Ďakujeme!

, Diskusia: 0

Pridaj komentár