Spartan Patriot Team Slovakia, Spartan Race Vechec 2016

Výborné 3. miesto pre SPARTAN PATRIOT Team Slovakia

V sobotu ráno 3. septembra 2016 o 7:00 hod. to vypuklo s kategóriou elite vo Vechci. Konal sa tu prvý pretek Spartan Race v kategórii Ultrabeast v Európe. Jednalo sa o extrémne náročnú, 48 km dlhú trať s viac ako 2100 m prevýšením a cca. 60 umelými a rôznymi prírodnými prekážkami. Na štart sa postavilo vyše 1900 vytrvalcov z celej Európy aby si spoločne zmerali sily a v prvom rade dokázali takúto náročnú trať zdolať.

Na tomto preteku mal svoje početné zastúpenie aj SPARTAN PATRIOT Team Slovakia, ktorý dosiahol veľmi výborné výsledky v kategorii jednotlivcov muži a ženy na najťažšej trati Ultrabeast.

diplom

Blahoželám všetkým pretekárom Spartan Patriot Teamu k úspešnému zvládnutiu extrémne náročného UltraBeastu vo Vechci na 48 km dlhej trati s viac ako 60 prekážkami. Bola to veľká výzva a skvelá skúsenosť, čo človek dokáže dosiahnuť systematickou prípravou. Osobná vďaka patrí Michalovi Ivančovi, Romanovi Bakovi, Filipovi Kušnírovi a Marcele Bartkovej za neskutočný výkon a obsadenie 3. miesta Patriot Teamu v kategórii Elite – družstvá spomedzi 109 zúčastnených družstiev. Nebol to len boj s traťou, ale aj sám so sebou. Samozrejme ešte raz veľká vďaka patrí aj ďalším pretekárom SPARTAN PATRIOT Teamu, ktorí tento pretek dokončili.

Viac info o dosiahnutých výsledkoch každého súťažiaceho Spartan PATRIOT Teamu nájdete vo výsledkoch v priloženom odkaze.

VECHEC ULTRA BEAST + SPRINT – výsledky

, Diskusia: 0

Pridaj komentár