Patriot Vranovská bežecká liga

Štartujeme 3. ročník PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy

Patriot Vranovská bežecká liga 2015

Vďaka nášmu hlavnému sponzorovi Hotelu Patriot*** začíname už 3. ročník PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy. Pre našich bežcov sme pripravili 17 podujatí zaradených do PATRIOT VT ligy 2015 a štyroch náhradných podujatí. V prípade, že sa neuskutoční niektoré kolo, automaticky bude nahradené prvým náhradným pretekom. Do celkového hodnotenia je započítaných 11 najlepších výsledkov každého pretekára. Priebežné poradia po jednotlivých kolách budú zverejnené na webových stránkach:

Pravidlá a zoznam pretekov: O PATRIOT Vranovskej bežeckej lige

Druhého ročníka sa zúčastnilo rekordných 99 pretekárov (účasť aspoň na jednom preteku). Dúfam, že v roku 2015 prekonáme magickú 100-vku pretekárov. Víťazstvo z roku 2014 obhajujú Zuzana STANOVČAKOVÁ (Vranov n. T.) a Michal IVANČO (ŠK Banské).

Prvé kolo začína už 1. marca 2015 v Blažiciach, kde sa budú rozdávať prvé body do PATRIOT VT ligy 2015, tak verím, že sa tam zídeme v hojnom počte. Posledné kolo sa tradične uskutoční 26. novembra 2015 na mestskom okruhu v Michalovciach. Tešíme sa na účasť každého pretekára, ktorý absolvuje podujatia PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy 2015.

, Diskusia: 0

Pridaj komentár