SPARTAN PATRIOT TEAM SLOVAKIA - SPARTAN RACE Sprint Kraków 2017

SPARTAN RACE Sprint Kraków 2017

Štart preteku bol o 9:00 hod. na mierne mokrej trati pri teplote približne 7°C. Už tesne pred štartom vznikala dosť veľká tlačenica, kde sa slabí pretekári zbytočne tlačili na štartovaciu čiaru. Po následnom štarte vzniklo veľa kolíznych situácií. Zároveň to bol jeden z najrýchlejších štartov na Spartan Race. Rýchli pretekári, ktorí spôsobili kolízne situácie odpadávali už po prvých 500 m. Niektorí naši pretekári sa na štarte nevyhli kolíznym situáciám. Trať bola na rovinatej trati situovaná do miestneho, veľmi pekného parku.

Naši pretekári podali na danom preteku veľmi kvalitné výkony. Niektorí absolvovali pretek čisto, niektorí po nezvládnutí prekážky museli robiť 30 a viac burpees.

Náš tím nakoniec vybojoval vo veľmi kvalitnom tímovom poli solídne 4. miesto, len o 38 sekúnd za tretím tímom. V TOP 10 sme mali Romana Baka, ktorý útočil na popredné umiestnenie, ale nepresnosť na oštepe ho stála umiestnenie na bedni. Na 15. miesto došprintoval Igor Lauko, 25. miesto Martin Hromada a Mišo Ivančo skončil na 34. mieste (škoda tých dvoch chýb). V kategórii Women Master skončila Marika Renčková na krásnom 3. mieste a Marek Cerula na 5. mieste v kategórii Man Master. Cez Veľkú noc budeme kvalitne trénovať a tešíme sa na prvé normálne kopcovité KOUTY.

AROOOOO!

, Diskusia: 0

Pridaj komentár