ŠK Banské na jesenných podujatiach

ŠK Banské veľmi úspešný na jesenných bežeckých podujatiach

V nedeľu 13.11. 2016 sa v meste Strážske konalo ďalšie jesenné bežecké podujatie, na ktorom mal svoje zastúpenie aj Športový klub Banské. Podujatie prebiehalo vo veľmi studenom a veternom počasí. Najprv na štart nastúpili v kategóriách najmladší. V kategórii dievčatá 7. až 9. ročník nastúpila sa štart Tamara Ivančová, ktorá osadila 1. miesto. Následne nastúpila aj v kategórii dorastenky na trati 2000 m, v ktorej zopakovala svoje 1. miesto. Suverénnym spôsobom dosiahla 2 x 1. miesto behom 25 min..

Na hlavnej 6,2 km trati v kategórii muži obsadil Michal Ivančo 2. miesto v kategórií B. V celkovom poradí obsadil 8. miesto.

Trocha netradične v piatok 25.11. 2016 sa v Michalovciach konalo bežecké podujatie pod názvom beh o štít mesta Michalovce, ktoré malo aj mládežnícky prológ pod názvom beh Ivana Pšenka. Najprv nastúpila na štart 700 m Michaela Ivančová, ktorá časom 2:34 min s prehľadom obsadila 1. miesto. Neskôr nastúpila na štart Tamara Ivančová, ktorá tiež dominovala na trati 700 m a obsadila 1. miesto. Po svojom dobehu si zmerala svoje sily aj v kategórií dorastenky na trati 2000 m, v ktorom zopakovala ďalšie 1. miesto.

Na hlavnej trati 7,4 km obsadil celkovo 7. miesto Michal Ivančo a v kategórií B obsadil 2. miesto.

Gratulujeme k dosiahnutým výkonom!

, Diskusia: 0

Pridaj komentár