Beh v raji, Kazimírska 10 a Beh v Humennom

ŠK Banské na bežeckých podujatiach (Beh v raji, Kazimírska 10 a Humenné)

Uplynulý víkend 28-29. 2016 sa bežci ŠK Banské zúčastnili troch bežeckých podujatí v kategóriách dospelí ale aj v kategóriách dorast, na ktorých dosiahli 5 x prvé miesto, 1 x druhé miesto a 1 x štvrté miesto.

Prvé bežecké podujatie sa konalo 28.5. 2015 pri Dobšinskej Ľadovej Jaskyni  pod názvom Beh v Raji. Podujatie bolo ďalším kolom VVCV 2016. Bežalo sa v peknom bežeckom prostredí ako aj v prijateľnom bežeckom počasí. Tohto podujatia sa zúčastnil Michal Ivančo, ktorý vo svojej kategórii B obsadil 4. miesto.

Druhé bežecké podujatie sa konalo 29.5. 2016 dopoludnia v Kazimíri na Lysej Hore. Bežal sa prvý ročník na 10 km trati a zároveň to bolo ďalšie kolo PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy 2016. Na tomto podujatí obsadil Michal Ivančo 2. miesto v kat. B.

Tretie bežecké podujatie sa konalo v popoludňajších hodinách v Humennom pod názvom Andritz cup, na ktorom bežci ŠK Banské získali 4 x prvé miesto. Najprv v mládežníckych kategóriách obsadili na svojich tratiach prvé miesta Michaela Ivančová (400 m) a Tamara Ivančová (800 m – čas:2:35 min.). Po skončení nastúpili na hlavnú trať 4,6 km (centrum Humenného) dospelí pretekári. V celkovom poradí dominoval bežec z Ukrajiny a v kategórii žien obsadila celkovo 1. miesto Tamara Ivančová. V kategórií muži B obsadil 1. miesto Michal Ivančo.

Gratulujem k dosiahnutým výsledkom.

, Diskusia: 0

Pridaj komentár