Pretek Čečehov, 3. kolo PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy 2015

Pretek Čečehov (okr. Michalovce), 3. kolo PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy 2015

V Nedeľu 15.3. 2015 sa v obci Čečehov (okr. Michalovce) uskutočnilo už 3. kolo PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy 2015. Pretekalo sa na 21,095 m dlhej certifikovanej trati polmaratónu. Na štarte sa zišlo 143 pretekárov z celého Slovenska, prišli aj pretekári zo zahraničia (Poľsko, Ukrajina, Maďarsko). Pretekalo sa v ideálnom bežeckom počasí, mierny vetrík. Podľa niektorých pretekárov tu také ideálne počasie nebolo posledných 10 rokov. V celkovom poradí zvíťazil Jozef Urban (JM Demolex Bardejov) s časom 1:09,08 hod. a v kategórií žien zvíťazila Nikola Čorbová (Sportdiag Team) s časom 1:19,59 hod.

Vranovská bežecká liga mala na tomto podujatí svoje zastúpenie v počte 8 bežcov, ktorí si pripísali ďalšie body do hodnotenia PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy 2015. Najlepšie z Vranovských bežcov na tomto podujatí sa umiestnil Michal Ivančo (ŠK Banské) s časom 1:16,13 hod. (celkové 6. miesto, 4. miesto v kat. B), druhý najlepší z Vranovských bežcov bol Richard Stohl (Patriot Runners Vranov) s časom 1:19,21 hod. (celkové 11. miesto, 6. miesto v kat. A). Tretí sa umiestnil Michal Barna (Vranov n. T.) s časom 1:22,21 hod. (nový osobný rekord na tejto trati, Gratulujeme !!!!!!). Z Vranovských bežkýň sa najlepšie umiestnila Zuzana Stanovčaková ( Vranov n. T.) s časom 1:29,57 hod. Ďalšie poradie našich bežcov bolo nasledovné: Celkové 49. miesto, kategória A 20. miesto Matúš Hajník (Krivo Jantex Vranov n/T) s časom 1:30,17 hod., 103. miesto, kategória B 29. miesto Tomko Pavol (Rudľov) s časom 1:49,46 hod., na 124. mieste a kategória C 24 Marek Darida Vranov n. T. s časom 2:01,38 hod. Teraz nás čaká trocha dlhšia prestávka pred ďalším už v poradí 4. kolom PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy, ktoré sa uskutoční 12.4. 2015 v obci Kysak na trati polmaratónu 21 095 m.