Spartan Race

Po príchode na štart o 6:00 ráno nás čakala poriadna zima

Na MS Spartan Race nás po príchode na štart o 6:00 ráno čakala poriadna zima. S námrazou a mokré boli aj prekážky. Štart bol naplánovaný na 7:30 hod. miestneho času. Z neznámych príčin bol štart preteku posunutý na 8:10 a tak sme všetci štartovali poriadne vymrznutí. Po štarte nás čakala prvá séria náročných prekážok a výbeh až do 2745 m.n.m.. Po preteku sme sa s Romanom zhodli, že nám to bežecky nešlo ideálne, čo sa odzrkadlilo aj v celkovom poradí. Na celkovom výsledku sa prejavil aj trest, 90 burpees, ktoré som musel spraviť za tri nezvládnuté prekážky.

Po preteku som figuroval na 55. mieste, v konečnom poradí som kvôli penalizácii 1:30 min. obsadil nakoniec 58. miesto. Vo výslednom hodnotení preteku to beriem ako veľkú skúsenosť a spokojnosť. Dosiahol som najlepšie umiestnenie z SPARTAN PATRIOT Team a v celkovom hodnotení som dosiahol tretí najlepší čas z reprezentantov zo Slovenska. Trocha ma mrzí, že mi len o dve miesta uniklo 3. miesto v kategórii master, v ktorej som celkove skončil piaty.

Ďalší z reprezentantov, Roman Bak, sa umiestnil na 67 mieste. Tiež sa vyjadril, že nebol spokojný so svojím výkonom, keďže bežecky mu to nešlo podľa predstáv. Absolvoval však iba 30 burpees.

Filip podal dobrý výkon a získal 75 umiestnenie. Na trati sa dokonca naháňal s Romanom. Filip absolvoval 60 burpees.

Všetci sme získali veľmi cenné skúsenosti, ktoré využijeme v ďalších pretekoch.

, Diskusia: 0

Pridaj komentár