Okolo Domaše 2015

Okolo Domaše nám s titulom najväčšieho cyklistického podujatia na Slovensku klope na dvere svojim 8. ročníkom. Tak ako minulý rok, aj v roku 2015 sme pripravili veľa noviniek. Tou prvou, najzásadnejšou je zmena miesta štartu/cieľa. Po siahodlhej diskusii sme pristúpili k presťahovaniu podujatia do strediska Poľany/Monika. Nové miesto umožní pohodlnejšie parkovanie, viac miesta pre základňu podujatia a vyššiu bezpečnosť účastníkov mimo hlavnej cesty.

Podujatie sa nám natiahne na celý víkend, začíname v piatok 26.6. registráciou a kultúrnym programom, v sobotu 27.6. nás čaká Okolo Domaše a popoludní horúca novinka, Detská Tour Petra Sagana. V nedeľu 28.6. sme do programu zaradili beh na 10 kilometrov. Program teda máme pestrý a nabitý, tešiť sa okrem iného môžete aj na viacero atrakcií a bohatší sprievodný program.

Obmenou prejde aj štartovacia taška, okrem už klasického športového trička sme sa rozhodli pridať do nej ponožky. Určite sa v nej nájde aj štartové číslo a zopár maličkostí od partnerov, takže určite sa oplatí prísť posledný júnový víkend na Domašu a stráviť pekné chvíle v kruhu rodiny a priateľov.

Tím „Okolo Domaše“

, Diskusia: 0

Pridaj komentár