5. ročník PATRIOT bežeckej ligy 2017 v počte 109 bežcov

5. ročník PATRIOT bežeckej ligy 2017 v počte 109 bežcov

Ďakujeme hlavnému sponzorovi p. Vladimírovi Tabakovi za podporu PATRIOT bežeckej ligy bez, ktorej by nebolo možné už päť ročníkov fungovať na vysokej úrovni.

V piatok podvečer 4.5. 2018 sa v príjemnom prostredí Hotela Patriot*** konalo záverečné vyhodnotenie 5. ročníka PATRIOT bežeckej ligy 2017. Na vyhodnotenie ligy bol pozvaný každý účastník, ktorý absolvoval aspoň jedno kolo bežeckej ligy 2017, ktorá sa skladala z 20 kôl. Do 5. Ročníka PATRIOT bežeckej ligy sa zapojilo skoro rekordných 110 bežcov.

V celkovom poradí mužov bez rozdielu veku zvíťazil už po tretíkrát Michal Ivančo (ŠK Banské) s počtom 249 bodov pred Romanom Bakom (Generali Vranov n.T.) s počtom 241 bodov a tretí skončil v poradí Branislav Kmec (Komárany).

V kategórií žien zvíťazila Zuzana Stanovčáková (Vranov n.T.) s počtom 97 bodov, druhá v poradí skončila Tamara Ivančová (ŠK Banské) s počtom 37 bodov a na treťom mieste sa umiestnila Sandra Ivanková (Kamenná Poruba) s počtom 25 bodov.

Tento ročník sa niesol vo veľkom záujme bežcov, ktorých celkový počet sa zastavil na čísle 110 bežcov a atakoval skoro rekordný počet (114 bežcov z roku 2016). Počet žien sa zastavil na celkovom čísle 25 žien.

Po privítacom príhovore nasledovalo prevzatie účastníckych plakiet, ktorú obdržal každý bežec. Potom už nasledovalo oceňovanie najlepších bežcov vo svojich kategóriách, ktorí obdržali poháre pre najlepších a diplom za celoročné bežecké úsilie v PATRIOT bežeckej lige 2017.

Po vyhodnotení nasledovala recepcia, ktorá sa niesla v príjemnej atmosfére. V príjemnej diskusii bežcov padlo aj zopár dobrých nápadov ako ešte zlepšiť PATRIOT bežeckú ligu.

Na záverečnom vyhodnotení sa zišiel celkom pekný počet bežcov.

Prajeme veľa športových úspechov v nasledujúcej bežeckej sezóne.

, Diskusia: 0

Pridaj komentár